Výroba a montáž skartovacích strojů Trutnov

Naším typickým výrobkem a dlouholetým firemním know-how jsou skartovací válce a skartovací stroje různých velikostí, a typů určených pro export do celého světa. Od jednotlivých komponentů až po kompletní stroje pro koncové zákazníky.

Skartovací strojVýroba a montáž skartovacích strojů

Naším typickým výrobkem a dlouholetým firemním know-how jsou skartovací válce a skartovací stroje různých velikostí, které vyrábíme pro renomovanou německou firmu.

V této oblasti jsme schopni nabídnout dlouholeté zkušenosti s výrobou a vývojem nejrůznějších velikostí a typů strojů. Od malých kancelářských skartovaček, přes speciální skartovací stroje s vysokou úrovní zabezpečení, až po velké průmyslové skartovací stroje, případně stroje na výrobu obalového materiálu. Vyrábíme jednotlivé části strojů, ale zajišťujeme i následnou finální montáž a balení, takže stroj je přímo připravený pro koncového zákazníka.

Stroje podobné velikosti a složitosti jsme schopni nabídnout i dalším zákazníkům.

Pro další informace nás prosím kontaktujte na email info@ekvitatu.cz, nebo tel. 499 859 640.

Fotogalerie

Výroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojůVýroba a montáž skartovacích strojů

Certifikát ISO

Certifikát ISO
Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 a ISO 9000.

Aktuality

Stěhování nového stroje 15.08.2017 Nové 5ti osé obráběcí centrum je již u nás.
Léto rozjíždíme ve velkém! 06.06.2017 Od července připravujeme novinku v podobě nového stroje EMCO MMV2000, který umož ...
Hledáme nové kolegy do výroby! 06.06.2017 Neustále hledáme nové kolegy do výroby, přidejte se k nám!
Aktualizované webové stránky 11.08.2016 Spustili jsme aktualizované webové stránky. Nyní i pro mobilní zařízení!
Archiv aktualit »
frame-scrollup